Je nám potěšením přivítat Vás na nové verzi webového portálu ALIVE.cz, který dostal zbrusu nový grafický kabát a také vylepšení řady funkcionalit. Ty se týkají především kompletně přepracovaného katalogu slev, který je nyní obrázkový a doplněn o nové funkcionality jako je například našeptávač. Naši IT odborníci se snažili naprogramovat vše tak, aby pro Vás bylo hledání slev jednoduché a co nejintuitivnější.

Budeme Vám na těchto stránkách pravidelně přinášet aktuální tipy na využití karty ALIVE, určitě si nás proto přidejte mezi oblíbené stránky a nezapomeňte se zaregistrovat pro odběr novinek, nově nás můžete najít také na Twitteru. A protože se pomalu blíží čas přemýšlet o letních dovolených, připravili jsme pro Vás přehlednou sekci k volitelnému pojištění ke kartě, ve které si můžete vybrat cestovní pojištění dle Vašich cestovatelských plánů a během 5 minut ho sjednat on-line z pohodlí domova.

Věříme, že se Vám nový web ALIVE.cz bude líbit a informace, které Vám budeme přinášet pro Vás budou relevantní. Pokud se však najdou nějaké mouchy, na které byste nás chtěli upozornit, určitě nám je napište jako komentáře k tomuto článku nebo můžete využít kontaktní formulář. Budeme rádi i pokud nám sdělíte, jaká témata Vás zajímají a na co bychom se podle Vás měli soustředit.

Váš ALIVE tým

 

V případě že hledáte informace o průkazech ISIC, přejděte prosím na www.isic.cz