Aktuálně je v ČR platných 54 772 karet ALIVE

Veletrh iKariéra na ČVUT je tu!

Již zítra přijede do dejvického kampusu 146 firem chtivých mladé krve českých techniků. Boj to bude veliký, neboť každý zástupce chce jednoho z mnoha talentovaných studentů pro svou společnost. Připravili si proto různá lákadla, atrakce a nabídky.

Studentům tak běžnou středu, kdy musejí jít na „nudnou“ výuku, zpříjemní třeba kokpit automobilu, interaktivní podložka, která bude měnit barvu podle chůze nebo virtuální realita v BIM modelu se speciálními 3D brýlemi. Některé firmy budou lákat na odpočinek v podobě her v chillout zónách a jiné zase na jídlo (tekutý chléb a kofola).

Pořadatelé poskytnou společně s Kariérním Centrem ČVUT konzultaci životopisů, profi fotografa na portrétové fotografie (třeba na LinkedIn) nebo doprovodnou soutěž o mnoho cen. Společně s nejoblíbenějšími zaměstnavateli připravili tematické semináře. Den završí přednáška na téma: Jak smrt přišla o práci, aneb co dělat a nedělat, abychom si život prožili a ne „odžili“ od Pavla Vosoby.

A jak se na veletrh připravit? Navštivte stránky veletrhu a vyhlídněte si, které firmy oslovíte, k tomu si vyšperkujte CV, to si vytiskněte v několika kopiích a nezapomeňte jej vzít s sebou ve středu 30. 3. 2016 od 9:00 do 16:00 do kampusu ČVUT na Dejvicích. Na sociálních sítích můžete svolat bandu a vyrazit tak spolu kariéře vstříc.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.