Veletrh iKariéra na ČVUT je tu!

Již zítra přijede do dejvického kampusu 146 firem chtivých mladé krve českých techniků. Boj to bude veliký, neboť každý zástupce chce jednoho z mnoha talentovaných studentů pro svou společnost. Připravili si proto různá lákadla, atrakce a nabídky.

Studentům tak běžnou středu, kdy musejí jít na „nudnou“ výuku, zpříjemní třeba kokpit automobilu, interaktivní podložka, která bude měnit barvu podle chůze nebo virtuální realita v BIM modelu se speciálními 3D brýlemi. Některé firmy budou lákat na odpočinek v podobě her v chillout zónách a jiné zase na jídlo (tekutý chléb a kofola).

Pořadatelé poskytnou společně s Kariérním Centrem ČVUT konzultaci životopisů, profi fotografa na portrétové fotografie (třeba na LinkedIn) nebo doprovodnou soutěž o mnoho cen. Společně s nejoblíbenějšími zaměstnavateli připravili tematické semináře. Den završí přednáška na téma: Jak smrt přišla o práci, aneb co dělat a nedělat, abychom si život prožili a ne „odžili“ od Pavla Vosoby.

A jak se na veletrh připravit? Navštivte stránky veletrhu a vyhlídněte si, které firmy oslovíte, k tomu si vyšperkujte CV, to si vytiskněte v několika kopiích a nezapomeňte jej vzít s sebou ve středu 30. 3. 2016 od 9:00 do 16:00 do kampusu ČVUT na Dejvicích. Na sociálních sítích můžete svolat bandu a vyrazit tak spolu kariéře vstříc.

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.