Aktuálně je v ČR platných 54 772 karet ALIVE

Učení nemusí být mučení! Nezapomínejte se odreagovat

Vánoční pohoda, silvestrovské mejdany, ale i litry energeťáku a probdělé noci strávené ve skriptech a knihách. Právě tak vypadá přelom roku u většinu studentů. I ve zkouškovém období je ale potřeba uvolnit hlavu a odreagovat se. Jak na to?

Zkouškové, to jsou hodiny a hodiny strávené v učebnicích a zápiscích z přednášek. Také se v šibeničním termínu snažíte dohnat, co jste během předchozího půl roku úspěšně zanedbávali? Energeťáky tečou proudem a místo hospůdek navštěvujete nejrůznější studovny? Nic se však nemá přehánět. Pokud chcete, aby vám šlo učení do hlavy, je důležité zvednout se občas od knížek, rozhýbat tělo a provětrat mozek.

Velmi účinným parťákem vám mohou být fitness náramky. Mnohé z nich vás upozorní, že je na čase se hnout. Spočítají vám kroky a naznačí, zda jste se hýbali dostatečně. A využít je můžete i při běhání, kdy změří čas, vzdálenost, spálené kalorie a v mnoha případech i tep.

Nechce se vám v mrazivých zimních dnech pobíhat venku? Pak svěřte starost o své duševní zdraví balanční podložce. Snadno a rychle odbouráte stres a napětí, uvolníte ztuhlé svaly, a navíc zpevníte postavu… a to se hodí! A když ohulíte i reprák a pustíte si svou oblíbenou hudbu, udělá s vámi půl hodinka cvičení doslova divy!

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.