Aktuálně je v ČR platných 54 772 karet ALIVE

SOUTĚŽ: Vyzkoušejte kruhový trénink v Contours fitness!

Víte, jaký druh cvičení dokáže spalovat tuk nejrychleji? Myslíte si, že je to běhání venku nebo na běhacím páse? Omyl! Ten pravý král hubnutí je mnohem zábavnější. A v Contours víme i to, proč tomu tak je.

Velmi často k nám přicházejí ženy a ptají se, jestli máme běhací pás. Většina z nich má představu efektivního hubnutí spojenou právě s hodinami a hodinami nudné chůze nebo poklusu na páse nebo krosovém trenažeru, případně venku. Na běhání samozřejmě není nic špatného…pokud to člověka opravdu baví. Ale jestli chcete spalovat tuk rychleji, efektivněji a zároveň i tvarovat krásné křivky, je tu pro Vás něco účinnějšího. A tím je kruhový trénink.

Prozradíme Vám nejméně čtyři důvody, proč tomu tak je. A v Contours vidíme už deset let na výsledcích skutečných žen, že věda se nemýlí. Prvním důvodem je, že díky střídání náročnějších a lehčích cviků je svou povahou kruháč intervalovým tréninkem. Znamená to, že tepová frekvence při cvičení kolísá nahoru a dolů. To je vědecky prokázané, jako nejrychlejší cesta k výsledkům. Jednak pálíte tuk během cvičení, ale také zrychlujete díky fázím s vysokou tepovkou svůj metabolismus a spalujete více i v klidu.
Druhým benefitem je střídání zatížení různých svalových partií. Nepracují tak pouze nohy, ale celé tělo a krev stále putuje intenzivně všemi svaly a také cestou sbírá tuky ze všech partií.

A třetí velkou výhodou je to, že v tréninku je vždy jak aerobní aktivita, tak také důležitá posilovací. Znamená to, že, když zhubnete, nebudete jen menší neforemnou kopií, ale vytvarujete si krásné křivky, tělo bude pevné a také zdravé, protože v Contours se zaměřujeme na tzv. fyziofitness – zařazujeme zdravotní cviky a cílem je funkční pohybový aparát bez bolavých zad, kolen, bez zkrácených a ochablých svalů.

A čtvrtou výhodou kruháče v Contours je to, že je oproti běhání skutečně zábavný. Cviky se mění každý měsíc, takže se nudit rozhodně nebudete. A když budete chtít ještě další zpestření, jsou tu pro Vás každý den ještě vedené lekce, kde si vybere opravdu každý. Činnost, která Vás baví, funguje vždy lépe a také je mnohem větší pravděpodobnost, že u ní vydržíte déle, než u něčeho, do čeho se musíte opravdu přemlouvat.

Takže konec čtení, sezením u PC ještě nikdy nikdo nadváhu neporazil. Pojďte si vyzkoušet do Contours náš kruháč. Můžete nezávazně na týden zdarma.

Pro možnost soutěžení musíte být zaregistrováni a přihlášeni na soutěžním účtu – Můj ISIC (na webu ISIC.cz – platí pro průkazy ALIVE i ISIC), kam budete automaticky přesměrováni po kliknutí ZDE.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.