SOUTĚŽ: Vyrazte do Jeseníků na parádní lyžovačku!

V lyžařském areálu Čerťák v Horním Václavově najdete přes dva a půl kilometru nenáročných sjezdovek, čtyřsedačkovou lanovou dráhu, lyžařskou školu, půjčovnu vybavení i příjemné zázemí v podobě nově rozšířeného bistra.

Díky širokým a bezpečným svahům, které dosahují místy šířky až 100 metrů, je skiareál Čerťák velmi přívětivým místem především pro začínající lyžaře nebo ty, kteří vyhledávají mírnější sklon a pohodovou jízdu. Patříte mezi ostřílenější lyžaře? Vyzkoušejte 600 metrů dlouhou skikrosovou dráhu plnou umělých překážek. A pokud s lyžováním či snowboardingem teprve začínáte, svěřte se do péče profesionálních instruktorů, díky kterým budete svahy brázdit po chvilce výuky zcela sami. Ať už se rozhodnete pro cokoli vězte, že se určitě nudit nebudete!

K odpočinku můžete využít návštěvu nově rozšířeného bistra, kde se za příznivé ceny dobře napijete, najíte a doplníte síly na další lyžování. S parkováním si nedělejte starosti – prostorné parkoviště přímo pod sjezdovkou je pro návštěvníky areálu zcela zdarma. V cestě užít si lyžování naplno vám tak už nic nestojí.

Soutěžit

Související články

2 thoughts on “SOUTĚŽ: Vyrazte do Jeseníků na parádní lyžovačku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.