SOUTĚŽ: Vyhrajte knižní hity s Albatros Media

Máte chuť strávit zbytek léta a podzim s parádní knihou? Žádný problém! Zkuste štěstí v naší soutěži s Albatros Media. Dvacet z vás vyhraje voucher na knížky v hodnotě 500 korun.

Naším žhavým tipem letošního přelomu léta a podzimu jsou tentokrát young adult knížky. A to především ty od autorek Sary Raash, Claudie Gray a Estelle Maskame. Ptáte se proč?

Protože právě tyhle zahraniční spisovatelky dorazí na letošní třetí ročník nejstylovějšího knižního festivalu v České republice HumbookFest 2018. HumbookFest proběhne 6. října v Kongresovém centru Praha a kromě hvězdných zahraničních autorek se na něm budete moct setkat i s youtuberem Kovym nebo cestovatelkou Dominikou Gawliczkovou.

Motorkářce Dominice na jaře vyšla první kniha S Dominikou na cestě po Jižní Americe a podle zážitků, které v ní popisuje, je jasné, že na její besedě se opravdu nudit nebudete. Nudit vás rozhodně nebudou ani Pavel Bareš a Petra Stehlíková, zvučná jména české sci-fi a fantasy literatury.

Jenže u knížek to stále ještě zdaleka nekončí, HumbookFest nabídne i pohled do zákulisí vzniku knih. Třeba v podobě workshopu s překladateli. Nabitý program ale slibuje také besedu na téma tvůrčí psaní, make-up art nebo cosplay. Zkrátka u téhle nejen knižní akce byste neměli chybět.

A pokud vám to náhodou 6. října do Prahy přece jen nevyjde, vždycky můžete sáhnout alespoň po knize od některého z výše zmíněných autorů. Mnohé z nich seženete právě na www.albatrosmedia.cz.

Pro možnost soutěžení musíte být zaregistrováni a přihlášeni na soutěžním účtu – Můj ISIC (na webu ISIC.cz – platí pro průkazy ALIVE i ISIC), kam budete automaticky přesměrováni po kliknutí ZDE.

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.