Aktuálně je v ČR platných 54 772 karet ALIVE

SOUTĚŽ: Vstup na gurmánský Bosch Fresh festival

Přijďte v červnu ochutnat rozmanité chutě na gurmánský festival dobrého jídla a pití v Praze a Pardubicích. Čeká vás víkend plný delikátního jídla, skvělého pití a zábavy v prostředí obklopeném zelení.

Po úspěšných zastávkách v Brně a Plzni zavítá v červnu největší gurmánský festival do Prahy a Pardubic. Na 4 pódiích zde vystoupí se svými show kuchařská esa jako Zdeněk Pohlreich, Marcel Ihnačák, Oldřich Sahajdák nebo Ivan Vodochodský. Návštěvníci se mohou pod jejich vedením naživo seznámit s přípravou nejrůznějších lahůdek, přímo na pódiu jejich menu ochutnat nebo si v interaktivní workshop stage s kuchaři jídla sami připravit. Na festivalu lidé, kromě klasické a extravagantní gastronomie, ochutnají skvěle uvařená piva velkých producentů, jako je Pilsner Urquell, ale i menších rodinných pivovarů a minipivovarů nebo nejvybranější tuzemská a zahraniční vína až deseti vinařství. Novinkou letošního roku jsou menší pódia GRILL a COFFEE stage s bohatým programem, přednáškami, workshopy a degustacemi.
Součástí festivalu v každém městě bude soutěž TOP restaurací daného regionu. O vítězi letošního ročníku mohou návštěvníci, spolu s odbornou porotou, opět rozhodnout svými hlasy v průběhu celého festivalového víkendu.

Termíny jednotlivých festivalů:
Pardubice: 18. až 19. června 2016
Praha: 25. až 26. června 2016

Více info na webu www.freshfestival.cz, Facebook Fanpage nebo na Instagram.com/fresh_festival. Program festivalu a další informace naleznou návštěvníci na webových stránkách: www.freshfestival.cz, který je speciálně upraven pro mobilní zařízení.

ALIVE TIP:

Využijte vstup na festival ZDARMA!!!


Vyhrává každý 10. soutěžící se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.
Soutěž probíhá od 13. 5. 2016 do 14. 6. 2016.
Cena o vouchery na občerstvení na Bosch fresh festival v Praze v hodnotě: 1x 1000 Kč, 2x 500 Kč, 3x 300 Kč, 5 x 100 Kč

Pro možnost soutěžení musíte být zaregistrováni a přihlášeni na soutěžním účtu – Můj ISIC (na webu ISIC.cz – platí pro průkazy ALIVE i ISIC), kam budete automaticky přesměrováni po kliknutí ZDE.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.