Aktuálně je v ČR platných 54 772 karet ALIVE

SOUTĚŽ: Užijte si parádní zimu ve Špindlu a vyhrajte skipasy!

Chystáte se vyrazit s přáteli na hory a hledáte místo, kde si skvěle zalyžujete nebo zajezdíte na snowboardu a kde na vás čeká nekonečná aprés-ski zábava? Navštivte Skiareál ve Špindlerově Mlýně! Otestujte nový snowpark, novou lanovku, vyzkoušejte závodní trať obřího slalomu a neměli byste minout ani unikátní Ledárium.

Jednou z novinek letošní zimy ve Špindlu je nová čtyřsedačková lanovka vedoucí z Horních Míseček na Medvědín. Skiareál zde rozšířil i oblíbenou sjezdovku a vytvořil z Horních Míseček ideální místo například pro začátečníky. Zkrátila se doba odbavení lyžařů a podstatně se zvýšil komfort lyžování. Po letech se sem navíc vrátil i snowpark pro snowboardisty a freestyle lyžaře. Rozšířené prostory jsou osazeny zbrusu novými a moderními překážkami nejrůznějších tvarů. Burton Snowpark disponuje dobrým sněhovým zázemím a je umístěn na slunném svahu.

Velkým pozitivem Špindlu je také komplexní zážitek. Středisko nenabízí jen lyžování, ale i spoustu dalších atraktivních atrakcí. Jděte si třeba zabruslit nebo zahrát hokej na kluziště v centru města, zajděte na Snow show ve Svatém Petru nebo navštivte Špindlerovské LEDÁRIUM s originální výstavou ledových soch u horní stanice lanovky Na Pláni. Unikátní dílo tvořil několik týdnů desetičlenný tým sochařů, jejich rukami prošlo zhruba 42 tun ledu. Ledárium je pro všechny zdarma a otevřené bude po celou sezónu až do konce března 2018.

Více na www.skiareal.cz

Pro možnost soutěžení musíte být zaregistrováni a přihlášeni na soutěžním účtu – Můj ISIC (na webu ISIC.cz – platí pro průkazy ALIVE i ISIC), kam budete automaticky přesměrováni po kliknutí ZDE.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.