SOUTĚŽ: Trochu jiné Work and Travel USA

Během studia na vysoké škole máš jedinečnou možnost získat pracovní zkušenost z USA. A aby tě toto dobrodružství nezruinovalo, připravili jsme dvě unikátní verze programu Work and Travel USA – Camp Leaders a Resort Leaders.

Za 9900 Kč získáš letenku, vízové podklady a letní brigádu v Americe. A k tomu máš většinou ubytování a jídlo zdarma. A to už se vyplatí co říkáš?

Chceš učit třeba fotbal, tenis, horolezení, keramiku nebo být plavčík v USA? Pak práce v letním dětském kempu s Camp Leaders je přesně pro tebe. Jsi jako ryba ve vodě v restauraci nebo hotelu? Tak se ti určitě více budou líbit luxusní resorty v rámci varianty Resort Leaders.

Pokud si chceš zlepšit angličtinu, získat mezinárodní přátele a dodat svému CV ten správný lesk a svému životu nový zážitek, neváhej se nám ozvat a nebo rovnou přijít na některou z našich akcí.

Pro možnost soutěžení musíte být zaregistrováni a přihlášeni na soutěžním účtu – Můj ISIC (na webu ISIC.cz – platí pro průkazy ALIVE i ISIC), kam budete automaticky přesměrováni po kliknutí ZDE.

Související články