Kam vyrazit s rodinou či přáteli na víkendovou lyžovačku? Na Troják! Ski areál svými terény uspokojí rodiny s dětmi, začátečníky i pokročilé lyžaře. Poloha ski areálu poskytuje návštěvníkům také možnost běžeckého lyžování.

Hostýnské vrchy patří k frekventovaným oblastem sjezdového i běžeckého lyžování, zimní turistiky, rekreace a jiných pohybových aktivit. Ski Areál Troják leží ve stejnojmenném sedle na hranicích okresů Kroměříž, Vsetín a Zlín.

Lyžařská a snowboardová škola Yetty ski nabízí individuální výuku pro všechny věkové kategorie, miniškoličku pro nejmenší, také skupinovou výuku pro MŠ, ZŠ i SŠ včetně možnosti zázemí. Stejně jako v minulých letech budeme pokračovat ve výuce handicapovaných na biski a monoski, jak jedinců, tak skupin.

Pro letošní rok jsme obohatili vybavení půjčovny o desítky nových modelů lyží a nově také nabízíme prodej všech našich modelů lyží. Můžete tak u nás zakoupit nové modely za nízké ceny i v průběhu sezóny.

Náš ski areál je zapojen do systému slev poskytovaných v Hostýnských horách. Výhody tzv. Karty plné slev u nás můžete uplatnit na jízdné, vypůjčení vybavení i v Yetty ski škole. Více o slevách a kde tuto kartu pořídit najdete na www.kartahostynska.cz.

U příjezdové komunikace je velké parkoviště, které je po celou zimní sezonu upravováno, a Vy zde můžete parkovat zdarma. V areálu je možnost bezplatného wi-fi připojení. Dále zde můžete využít bufet, restauraci, ubytování v hotelu, krytý bazén, saunu, bowling či kulečník.

Nezapomeňte sledovat aktuality na našem facebooku nebo na webu.

Těšíme se na všechny stálé i nové návštěvníky ski areálu!

Pro možnost soutěžení musíte být zaregistrováni a přihlášeni na soutěžním účtu – Můj ISIC (na webu ISIC.cz – platí pro průkazy ALIVE i ISIC), kam budete automaticky přesměrováni po kliknutí ZDE.