SOUTĚŽ Malý i velký hlad zaženete v Pizza Hut

Rychlá, čerstvá a šitá přesně na míru pro váš apetit, taková je pizza v Pizza Hut. Vybrat si můžete ze dvou velikostí podle toho, jak velký hlad vás zrovna přepadl.

Někdy je to hlad doslova vlčí, jindy spíš chuť zakousnout něco dobrého. V restauracích Pizza Hut Express si teď můžete vybrat, jestli chcete pizzu standardní, nebo střední. Rozhodně se vám tak nestane, že budete odcházet “nedojedení” nebo naopak přecpaní. Přitom stále platí, že je pizza připravena z těch nejlepších ingrediencí, celý postup přípravy můžete sledovat na vlastní oči a bude hotová za pár minut.

V nabídce najdete všechny oblíbené druhy pizzy, jako je Margherita, Grande Pepperoni, Hawaii, Quattro Formaggi nebo Prosciutto. Objednat si k ní můžete vynikající sýrové okraje, do konce prosince budou v nabídce i lahodné okraje Crown plné horké mozzarelly.. Novinkou je těsto ve stylu San Francisko – veganské kváskové těsto bez vajec a mléka, lehčí a křupavější, připravované v restauracích každý den čerstvé.

Pokud si z nabídky nevyberete, obsluha vám z dostupných ingrediencí ochotně připraví i pizzu na přání. A to stále není všechno – nově si můžete v restauracích dát kromě pizzy také kuřecí křídla v porci o šesti, deseti či dvanácti kusech. Celou nabídku naleznete na www.pizzahut.cz.

Pizza Hut Express najdete už ve čtyřech českých městech – v Praze, Brně, Ústí nad Labem a Liberci – a další budou brzy přibývat. Svou oblíbenou pizzu tak budete mít ještě blíž.

Pro možnost soutěžení musíte být zaregistrováni a přihlášeni na soutěžním účtu – Můj ISIC (na webu ISIC.cz – platí pro průkazy ALIVE i ISIC), kam budete automaticky přesměrováni po kliknutí ZDE.

Informace o soutěži

Soutěž o 150×1 Voucher na pizzu zdarma.

Související články