SOUTĚŽ: Maloskalská noc láká na Janka Ledeckého nebo Lenny!

V sobotu 3. června proběhne na Malé Skále již pátý ročník hudebního festivalu Maloskalská noc. Festival nabídne zajímavý hudební a doprovodný program nejen pro dospělé, ale na své si přijdou i malí návštěvníci.

Spoustu legrace si na Malé Skále tak mohou užít celé rodiny už od samého rána. Vše začne dopoledním Dětským dnem se Žlutou plovárnou, což bude zábavný program se soutěžemi o ceny, bude tady i pouť s adrenalinovými atrakcemi a dětským kolotočem. Samozřejmě, že proběhne i populární neckyáda. Odpolední část hudební přehlídky je věnována nastupující generaci mladých zpěváků. Festival zahájí žáci ZUŠ ze Železného Brodu – Swingová prťata. Pak už na pódiu diváci přivítají libereckou líheň zpěváků v čele se Sebastianem nebo Paulie Garandem. Odpolední program uzavře stále populárnější kapela Mirai. Večerní čas zahájí zpěvačka s nezaměnitelným hlasem – Lenny a hlavní čas je vyhrazen zpěvákovi, v současnosti mj. porotci soutěže Tvoje tvář má známý hlas – Jankovi Ledeckému s kapelou. Večer se po několika letech na Malou Skálu vrátí Walda Gang se svým novým zpěvákem Mirem Šmajdou a festival zakončí nejlepší český revival Michala Davida, turnovský rodák Honza Bartoš.

Pro možnost soutěžení musíte být zaregistrováni a přihlášeni na soutěžním účtu – Můj ISIC (na webu ISIC.cz – platí pro průkazy ALIVE i ISIC), kam budete automaticky přesměrováni po kliknutí ZDE.

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.