SOUTĚŽ – LYŽAŘSKÁ ČTVEŘICE SKIAREÁLŮ SNOWHILL

4 skiareály na jeden skipas› 22 km sjezdových tratí› 4 lanovky a 14 lyžařských vleků› 5 dětských lyžařských parků› online prodej skipasů› parking v areálech a wifi zdarma Novinkou zimní sezóny ve skiareálech Snowhill je nová čipová karta Snowpass pro online prodej zvýhodněných skipasů pohodlně z vašeho domova. E-shop pro nákup skipasů najdete na snowpass.snowhill.cz. To Vám umožní vyrazit z auta rovnou na svah vybraného skiareálu. Využijte slevové akce v průběhu zimy a v dalších letech odměny za provedené nákupy.

Skiareál Herlíkovice ve Vrchlabí je ideálním areálem pro kvalitní lyžařské vyžití sportovních i rekreačních lyžařů, pokročilých i začátečníků. Naleznete zde profesionálně připravené, technicky vysněžené a pečlivě upravené sjezdové tratě různých obtížností. Dopravní zařízení poskytují bezpečnou a komfortní přepravu lyžařů s dostatečnou kapacitou lanovek a vleků. Nedílnou součástí jsou dětské parky pro výuku nejmenších lyžařů a snowpark pro zábavu teenagerů.

Skiareál Šachty ve Vysokém nad Jizerou je rodinný lyžařský areál. Děti a začátečníci si užijí lyžařskou výuku v samostatném dětském areálu Petruškovy vrchy pod dohledem zkušených lektorů. K dispozici mají dětský lyžařský pás, lanový vlek, lyžařský kolotoč i pohádkový slalom. Samostatně lyžující děti si najdou svoji zábavu v lokalitě Větrov a zkušení lyžaři si přijdou na své na hlavních sjezdovkách areálu Šachty.

Skiareál Kamenec v Jablonci nad Jizerou je pohodový lyžařský areál, kde se návštěvník nemusí stydět za své lyžařské začátky a mít strach z náročných svahů. Zdejší sjezdovky s mírným a středním sklonem o délce přes 1 km a šířce až 80 m nabízí méně zkušeným i pokročilým lyžařů kvalitní lyžařské vyžití a zábavu. Pokrok ve svém lyžařském umění mohou pravidelně všichni testovat na trati měřeného slalomu.

Skiareál Mariánky v Mariánských Lázních je městský lyžařský areál, který nabízí vyžití pro lyžaře a snowboardisty pouhých 400 metrů od lázeňské kolonády. Na více než 1,5 km sjezdových tratí s obtížností od modré po černou si svou zimní zábavu na sněhu vychutnají dospělí i děti. Kabinková lanová dráha zajistí nejen dopravu pro lyžaře, ale uleví celoročně i pěším návštěvníkům při cestě do parku Boheminium s modely staveb.

Vyhrává každý 20. účastník. Počet výher je omezen.

Pro možnost soutěžení musíte být zaregistrováni a přihlášeni na soutěžním účtu – Můj ISIC (na webu ISIC.cz – platí pro průkazy ALIVE i ISIC), kam budete automaticky přesměrováni po kliknutí ZDE.

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 10.01.2020 do 29.02.2020
15×1 jednodenní skipass

Související články