SOUTĚŽ: Když vám všechno přerůstá přes hlavu a musíte to zvládnout.

Valí se na nás pohromy ze všech možných stran: brzké zkoušky z nečekaných předmětů, přibývají náročné úkoly a zkracují se termíny, ve škole a to samé v práci? k tomu náročné tréninky nebo koncertní šnůra s novou kapelou? O přibývajících starostech doma a v soukromí ani nemluvě. Prostě je toho až nad hlavu a člověk neví co dříve.

Ideální by bylo něčeho se napít, sklidnit se, začít se soustředit a postupně se učit to co je potřeba, mít i pak pocit, že stihnete být na dalším místě a udělat spoustu další práce. A ještě z toho mít příjemný pocit. Nakonec rychle s čistou hlavou usnout a vše postupně opakovat následující den.

Úplné zázraky se nikdy nedějí, ale něco podobného a celkem účinného tu přeci jen je

SPEED8® je dobrým pomocníkem v náročných situacích, je určen pro fyzicky a psychicky přetěžované osoby, které potřebují odolávat rychlému a hektickému způsobu života.

Tento produkt využívají studenti třeba v náročném zkouškovém období, sportovci v přípravě nebo i před samotným utkáním, manažeři, dálkoví řidiči a další fyzicky a psychicky náročně pracující lidé.

Jde o unikátní liquid shot, stimulant na zvýšení koncentrace, soustředění, který oddaluje únavu. Jeho složení je postaven na rostlinných extraktech, mozkových nutrientech, harmonizátorech a neurotransmiterech.

Jeho účinek je tedy postupný, nefunguje “nakopnutím” a následně rychlým tlumivým pádem energie.

Jde o jednoduchý a rychlý způsob zvýšení koncentrace a soustředění, který pomáhá dosáhnout vyšších výkonů a dodat tak více radosti ze života.

A jde o český výrobek, který si i ve velké nadnárodní konkurenci našel a udržel své místo a své zákazníky.

Lze jej koupit ve vybraných lékárnách, čerpacích stanicích nebo Vitaland obchodech nebo objednat na webových stránkách www.wellnessfood.cz.

Nabízí se v 6 různých příchutích a ve 2 baleních po 5 nebo 10 kusech praktických PET ampulí. V kamenných obchodech je možné SPEED8® koupit i po jednom kuse.

Vyzkoušejte SPEED8, čím víc toho máte, tím lépe.

Pro možnost soutěžení musíte být zaregistrováni a přihlášeni na soutěžním účtu – Můj ISIC (na webu ISIC.cz – platí pro průkazy ALIVE i ISIC), kam budete automaticky přesměrováni po kliknutí ZDE.

Související články