SOUTĚŽ: Eurotrialog Mikulov se vrací!

Příznivci nepopulární hudby se sejdou 24.-25.8.2018, aby oslavili 20. ročník festivalu Eurotrialog Mikulov. Závěr festivalové sezóny bude o posledním srpnovém víkendu tradičně patřit Eurotrialogu Mikulov s podtitulem Festival nepopulární hudby. Jako jeden z mála u nás poskytuje prostor hudbě, která se vyhýbá tradičnímu mainstreamu.

Příznivcům alternativní a undergroundové scény dává bez žánrových předpojatostí možnost poslechnout si výběr z nezávislé hudební scény – to vše zasazené v kulisách jednoho z nejkrásnějších jihomoravských měst. 20. ročník festivalu Eurotrialog v Mikulově proběhne v pátek 24. a v sobotu 25. srpna v areálu mikulovského amfiteátru. Festival si zakládá na programu, který není na jiných festivalech k vidění. A tak se můžeme těšit na lahůdky, jako je třeba trio Bittová-Dusilová-Načeva, Lydia Lunch z USA, Green Milk from the Planet Orange z Japonska, či extra sety Květů včetně prenatální kapely Květů s názvem Čvachtavý lachtan, extra sety Už jsme doma, Tornado Lue, Nauzea a extra písničkářský stan. Další informace najdeš na www.eurotrialog.cz či na facebooku. Studenti a majitelé karty ISIC mají letos exkluzivní slevu, za každý rok festivalu jedno procento, celkem tedy 20%.

Pro možnost soutěžení musíte být zaregistrováni a přihlášeni na soutěžním účtu – Můj ISIC (na webu ISIC.cz – platí pro průkazy ALIVE i ISIC), kam budete automaticky přesměrováni po kliknutí ZDE.

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.