SOUTĚŽ: Dostaň se do kondice s kvalitní výživou z VITALAND!

Vytrvalost, vůle, síla překonávat překážky. To nejsou jenom základní atributy sportovců, ale i studentů. Nemáte sílu se učit? Potřebujete více energie? Přijďte do VITALAND a vyberte si ze široké škály výživy a doplňků stravy. S ISIC/ALIVE nebo ITIC průkazem nakoupíte s 20% slevou na kompletní sortiment.

Chcete mít více energie na učení? Nebo oddálit nástup únavy během přednášek? Pak jsou tu pro vás prodejny VITALAND a e-shop www.vitaland.cz, kde můžete vybírat z široké nabídky výživy a doplňků stravy. Díky kvalitním potravinovým doplňkům budete mít přehled o vitamínech, minerálech, množství bílkovin, sacharidů, tuků a jiných látek, které přijímáte. Kvalitní výživa vám zajistí potřebnou efektivitu a regeneraci i pro ty nejnáročnější fyzické aktivity.

Sportujete-li, využijte naši nabídku proteinů, gainerů, aminokyselin, proteinových tyčinek, spalovačů, energetických gelů, iontových a regeneračních nápojů, koktejlů, prostředků na hubnutí a spousty dalších produktů, které podpoří vaše úsilí.

Soutěžte s ISIC o 20 balíčků sportovní výživy z VITALAND, kde najdete vitaminy a multiminerály, bagy, tyčinky, shakery, křupavé chlebíky a proteiny. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a čekat, zda budete právě vy tím šťastným výhercem!

Soutěžit

Související články