SOUTĚŽ: Colours of Ostrava opět tady!

Imagine Dragons, Jamiroquai, Norah Jones, Justice, alt-J, Birdy, Midnight Oil, Moderat, LP, Benjamin Clementine, Michael Kiwanuka, Laura Mvula, UNKLE, Afro Celt Sound System nebo Nouvelle Vague. To je jen několik hlavních jmen z nabídky letošního ročníku mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne od 19. do 22. července v úchvatném industriálním prostředí Dolních Vítkovic.
 

Celkově si návštěvníci festivalu, který byl loni zařazen britským deníkem The Guardian mezi 10 nejlepších v Evropě, budou moci vybrat z více než 350 programových položek na 20 venkovních i krytých scénách. Do Ostravy letos přijede přes 80 zahraničních a 60 domácích kapel a hudebníků, kteří nabídnou zážitky z mnoha žánrů – od elektroniky, přes world music, rock, pop či jazz až po flamenco. Objeví se zda zástupci hudebních scén z celého světa. Hudební program návštěvníci najdou na oblíbených Drive stage s energickými, “hospodskými” kapelami, na Electronic stage s tím nejzajímavějším ze současné elektronické scény i v sále Gong určeném pro náročné jazzové nebo akustické projekty. Pouze pro Colours of Ostrava vzniká několik jednorázových projektů: například na jednom pódiu zde společně vystoupí zpěvák Michal Hrůza s kapelou a více než padesát členů Janáčkovy filharmonie Ostrava. Nebo na jedné ze scén napne na protilehlou konstrukci čtyřicetimetrové struny své harfy hudebník William Close.Koncerty doplňuje neobyčejně bohatý doprovodný program: divadla – například Cirk La Putyka, Divadlo Husa na provázku, divadlo VOSTO5 nebo Činoherní studio Ústí nad Labem. Nebudou chybět ani projekce filmů, workshopy nebo diskuse se zajímavými světovými i domácími osobnostmi v rámci mezinárodního fóra Meltingpot. Uměleckou tvorbu představí zvláštní Design zóna. V areálu festivalu proběhne řada výstav a výtvarných aktivit.

K tradičnímu servisu patří stanové městečko u Slezskoostravského hradu, bankomaty v areálu, směnárna, pitná voda v areálu zdarma, sleva VLAK+ s Českými drahami, rezervace míst do sálu Gong předem, velkoplošné projekce, půjčovna kol společnosti Kola pro Afriku, tribuny, vratné kelímky NickNack apod.

Čtyřdenní vstupenky s 10% slevou na karty ISIC, ITIC, IYTC jsou k dostání na www.colours.cz, kde také najdete veškeré informace.

Pro možnost soutěžení musíte být zaregistrováni a přihlášeni na soutěžním účtu – Můj ISIC (na webu ISIC.cz – platí pro průkazy ALIVE i ISIC), kam budete automaticky přesměrováni po kliknutí ZDE.

Související články

One thought on “SOUTĚŽ: Colours of Ostrava opět tady!

  1. I have noticed you don’t monetize your website, don’t waste
    your traffic, you can earn additional bucks every month because you’ve got hi quality content.
    If you want to know how to make extra bucks, search for: Boorfe’s tips best adsense
    alternative

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.