Průkaz absolventa vysoké školy

ALIVE_znamka

Průkaz absolventa vysoké školy umožňuje absolventům zařazených univerzit v programu Alumni využívat univerzitní výhody i po skončení studia, například sjednání ročního cestovního pojištění od 200 Kč, zdarma přístup do fakultních ústředních knihoven, studentské vstupné do galérii a muzei, slevy na jazykové kurzy a další výhody můžete sledovat na našich webových stránkách www.alive.cz.

Platnosti licence ALIVE, která umožňuje využití průkazu v benefitní síti mimo univerzitu, je při prvním vydání 2 roky. Po skončení této platnosti je možné průkaz prodloužit.

Pro prodloužení platnosti průkazu je nutné si pořídit revalidační známku ALIVE s aktuální platností. Objednávku můžete provést pomocí následujícího formuláře, platba probíhá bankovním převodem a revalidační známka Vám po přijetí platby bude zaslána poštou na vyplněnou adresu.

Platnost průkazu po prodloužení revalidační známkou: od 1. září jednoho roku do konce prosince roku následujícího. Zakoupením známky v období leden až srpen platí průkaz do prosince toho jistého roku.

Cena revalidační známky je 200 Kč.

revalidace_banner_alive