Pojistěte si léto s ISIC cestovním pojištěním

Konečně, léto je tu co by dup a ke správnému létu patří rozhodně cestování. A abyste léto užili bez jakýkoli velkých problémů, doporučujeme vám sjednat si cestovní pojištění. Ať už pojedete kamkoli za hranice České republiky, vždy byste měli mít vhodné cestovní pojištění, které bude krýt všechny vaše potřeby. S ISIC cestovním pojištěním, které platí i pro držitele karet ALIVE, si můžete být jistí, že vaše letní dobrodružství dopadne vždy dobře.

ISIC cestovní pojištění si můžete pořídit od 200 Kč s platností až na 16 měsíců s opakovanými výjezdy na 45 dní. Vybírat můžete hned z několika typů pojištění, které zahrnují pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění nebezpečných sportů a pojištění ztráty cestovních dokladů a zavazadel.

Pokud se chystáte na delší pobyt do Evropy, nabízíme vám jedno z nejvýhodnějších pojištění pro tyto účely. Jeho cena je od 1600 Kč a délka každé cesty je stanovena na 180 dní. Toto roční pojištění zahrnuje, mimo základních léčebných výloh, repatriace, opatrovníka a zachraňovacích nákladů, i pojištění trvalých následků způsobených úrazem, smrt úrazem a volitelně pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění nebezpečných sportů a pojištění ztráty cestovních dokladů a zavazadel. V případě, že byste cestovali do celého světa na celý rok bez návratu do České republiky, je pro vás vhodné pojištění od 2700 Kč se stejnou nabídkou připojištění.

Nezapomeňte, že výběr pojištění byste neměli podceňovat. Nespoléhejte ani na pojištění k platebním kartám, které má často nedostateční krytí výloh a s tím spojené následné problémy s vyplácením. S ISIC cestovním pojištěním budete mít léto důkladně pojištěno.

ISIC cestovní pojištění je platné pro karty ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE. Více informací k pojištění naleznete na www.alive.cz/pojisteni.

[testimonials  show_nav=“no“] [testimonials_item name=“ALIVE tip“]Sjednejte si pojištění online během chvíle na www.pojisteni.alive.cz.[/testimonials_item] [/testimonials]

NEZAPOMEŇTE

pojisteniJINÁ PRAVIDLA ZDRAVOTNÍ PÉČE V KAŽDÉ ZEMI! Místní je znají, ale cizinci o nich často nevědí a mohou být posléze překvapeni. S uzavřeným cestovním pojištěním nic neřešíte.

SPOLUÚČAST MŮŽE BÝT ZNAČNĚ VYSOKÁ! Ačkoli i v ČR platíme poplatky u lékaře, za recept a pobyt v nemocnici, v cizině mohou tyto poplatky dosahovat úplně jiné výše. Např. ve Francii se spoluúčast pohybuje ve výši až 65 % u léků, v Dánsku až 100 % u ošetření zubů a u léků.

MŮŽETE VYUŽÍT POUZE SLUŽEB STÁTNÍCH ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍ! Pokud si uzavřete cestovní pojištění, budete moci být ošetřeni i soukromými lékaři, s běžným českým zdravotním pojištěním vás např. soukromý zubař neošetří (nebo ano, ale zaplatíte mu za to).

BEZ NÁROKU NA PŘEVOZ DO ČR! S běžným zdravotním pojištěním nemáte nárok na převoz zpět do České republiky. Převoz je ale součástí cestovního pojištění.

ASISTENČNÍ SLUŽBA! Uzavřete-li před cestou komerční cestovní pojištění, po celou dobu pobytu vám je k dispozici asistenční služba v českém jazyce. Pokud tedy dojde k pojistné události a vy nevládnete jazykem dané země, asistenční služba vám pomůže vše zařídit.

Související články

One thought on “Pojistěte si léto s ISIC cestovním pojištěním

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.