Novinky

Zábava na sjezdovkách v Herlíkovicích!

17.1.2020Partneři

Lyžařské středisko Herlíkovice – Bubákov se rozkládá na svazích vrcholu Žalý a leží v těsné blízkosti města Vrchlabí. Na své si zde přijdou nejen pokročilí sportovní lyžaři, ale i rodiny s dětmi nebo úplní začátečníci.

Čti více…

SOUTĚŽ – LYŽAŘSKÁ ČTVEŘICE SKIAREÁLŮ SNOWHILL

15.1.2020Soutěže

4 skiareály na jeden skipas› 22 km sjezdových tratí› 4 lanovky a 14 lyžařských vleků› 5 dětských lyžařských parků› online prodej skipasů› parking v areálech a wifi zdarma Novinkou zimní sezóny ve skiareálech Snowhill je nová čipová karta Snowpass pro online prodej zvýhodněných skipasů pohodlně z vašeho domova. E-shop pro nákup skipasů najdete na snowpass.snowhill.cz. To Vám umožní vyrazit z auta rovnou na svah vybraného skiareálu. Využijte slevové akce v průběhu zimy a v dalších letech odměny za provedené nákupy.
Čti více…

Začátek školního roku v novém

Nejdůležitější den školního roku není vysvědčení. Je to ten první, kdy se vrátíte po pauze mezi lidi, se kterými strávíte dalších deset měsíců v jedné učebně. A jak si vás budou pamatovat na začátku, tak si vás budou pamatovat i po zbytek roku. Pojďme udělat tenhle dojem co nejlepší! A Footshop.cz a ISIC vám s tím můžou pomoct, protože speciálně pro vás připravili slevu 15 %, kterou můžete jednoduše získat na www.mujisic.cz.
Čti více…