Aktuálně je v ČR platných 54 772 karet ALIVE

Nápady na podnikání pro studenty

Většinu času studenti tráví ve školách a během svého volna se musejí učit, aby zvládli všechny testy, zápočty a zkoušky. Tento fakt způsobuje, že jsou věčně bez peněz, které ale k životu nutně potřebují.

Nejčastěji si přividělávají jako recepční, servírky, hostesky, skladníci, letáčkáři, kurýři a podobně. To je ovšem škoda, protože možností jak si vydělat peníze je nezpočet.

“Stále více studentů, dnes namísto špatně placených brigád a časově náročných prací načástečné úvazky, nějakým způsobem podniká. Může to být zábavnější, časově méně nenáročné a za lepší peníze.” Tvrdí zástupci společnosti Comeflex Consulting, která již 15 let pomáhá začínajícím firmám a živnostníkům se startem podnikání.

Zde je několik dobrých tipů:

Tvorba a prodej unikátního obsahu

  • psaní krátkých článků na dané téma a tvorba multimediálního obsahu za účelem aktualizace stávající prezentace a zvýšení viditelnosti dané společnosti na trhu.

Správa sociálních sítí a tematických odkazů

  • pravidelná aktualizace firemních profilů na všech sociálních sítích, udržování konverzace na blogu, propagace webových stránek a další související služby.

Přeprodávání zboží z ciziny

  • spekulativní nákup většího množství atraktivního zboží na zahraničních obchodních portálech (hlavně z Číny) a jeho následný prodej po kusech s několikanásobnou marží.

Pokud i Vy uvažujete o registraci živnosti, nebo si chcete založit vlastní společnost, máme pro Vás dobrou zprávu. Comeflex pro studenty vytvořil cenově zvýhodněné startovací balíčky.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.