Na VŠO se můžete hlásit i v září

Stále jste nerozhodli, jaký obor byste chtěli studovat? Nezoufejte. Na Vysokou školu obchodní v Praze se můžete přihlásit online až do konce září.

Jestliže rádi cestujete a chtěli byste se svému koníčku věnovat i profesně, pak je Vysoká škola obchodní to pravé pro vás. Pedagogové z řad špičkových odborníků vás nebudou učit pouze teorii, ale podělí se také o praktické zkušenosti. Vybírat můžete z oborů cestovní ruch, průvodcovská činnost v cestovním ruchu, rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy nebo služby letecké dopravy v cestovním ruchu.

Na rozdíl od některých jiných vysokých škol se na VŠO nemusíte bát nezdaru u přijímacích zkoušek, protože šanci ukázat své schopnosti má na této škole každý. Zda studijní schopnosti uchazečů dostačují kritériím školy, pak pedagogové zaručeně zjistí již v průběhu prvního semestru. Přihlášky na VŠO můžete podávat do 30. září. Bližší informace ke studiu najdete na stránkách školy www.vso.cz.

Související články

  • VYBAVTE SE NA FESTIVAL! Už se to blíží! Víkendy plné akcí, kempování a nadupaných hudebních festivalů jsou tu! Pokud jste...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.