Karta Alive Vám společně s renomovanou značkou K2 skates a eshopem K2inline.cz nabízí parádní slevu -30% na kolečkové brusle a příslušenství kolekce 2013. Kompletní nabídku K2 skates 2013 najdete na zmiňovaném eshopu  v sekci www.k2inline.cz/isic , kde je veškeré nabízené zboží skladem k dodání v pracovní dny do 24h. Navíc při nákupu nad 2000Kč doprava zdarma a ke všem dospělým modelům hodnotné dárky dle výběru zdarma. Držitele ISIC, IYTC, ITIC, ALIVE karet tak vystrojíme s parádní slevou, kvalitním vybavením značky K2 skates, která vyrábí kolečkové brusle již více jak 20 let.

VÝHRA 1 VÝHRA 2

Soutěž

Značka K2 skates a karta Alive si pro Vás připravili soutěž o dva páry nejprodávanějších bruslí kategorie Fitness v celkové hodnotě 10.000Kč. Soutěžní otázku najdete na www.facebook.com/K2inline v záložce ISIC. Soutěž probíhá do 5.6.2013 a může se jí zůčastnit pouze držitel platné karty ALIVE.

BRUSLE 1 BRUSLE 2

O značce K2 skates

První kolečkové brusle vyrobila americká společnost K2 skates před více jak 20ti lety čímž se řadí mezi výrobce inline brusle s nejdelší historií. V roce 1994 udělala značka K2skates revoluci v bruslařském průmyslu tím, že představila úplně první kolečkové brusle s pohodlnou měkkou botou, nesoucí patentované označení K2 Softboot. Tato technologie poskytuje bruslaři preciznost a přesnost pevné boty, ale také maximální dýchatelnost a bezkonkurenční komfort. I po 19ti letech je stále technologie K2 Softboot základní konstrukcí kompletní řady bruslí K2. Dalším technologickým mezníkem bylo v roce 2011 zavedení systému fixace botičky pomocí otočného kolečka Boa, které zajistí nekompromisní utažení a snadnou obsluhu. Vývojáři značky K2 skates si jsou plně vědomi rozdílných anatomických diferencí v případě mužského a ženského těla a proto navrhují kolečkové brusle a ostatní příslušenství  právě  s maximálním ohledem na tento fakt. Kolečkové brusle K2 v pánské linii jsou vyrobeny pro větší zátěž a tímto materiálově nadimenzovány v určitých partiích, je taktéž počítáno se specifiky mužské nohy, jako je větší průměr lýtka a vyšší nárt.  Z každých prodaných dámských bruslí značka K2 přispívá organizacím, které se angažují ve výzkumu léčby rakoviny prsu jako je nadace Breast Cancer Research Foundation a Canadian Breast Cancer Foundation.