Aktuálně je v ČR platných 54 772 karet ALIVE

Exkluzivně pro Vás: 30 % sleva na produkty AMINOSTAR ve VITALAND

Určitě přemýšlíte, co koupit tatínkovi, mamince či sourozencům pod stromeček. Nemáte čas, jelikož si chcete některé zkoušky stihnout splnit před Vánoci a pak už jen lenošit, a tak byste rádi zvládli nakoupit vše rychle, bez zbytečných front a především najednou. Tohle všechno Vám splníme ve VITALAND.

Navíc s průkazem ISIC, ITIC a ALIVE získáte v prosinci exkluzivní 30 % slevu na produkty AMINOSTAR, a tak si u nás pro každého člena rodiny něco vyberete a zároveň ušetříte.

AMINOSTAR je tradiční česká značka sportovní výživy, která je primárně určena pro silové sporty. Do jejího portfolia patří proteiny, gainery, aminokyseliny, kreatiny, anabolizéry, stimulanty, proteinové a müsli tyčinky i spalovače a vitamíny.

Sportujícím tatínkům můžete pořídit protein s pořádnou dávkou bílkovin, např. CFM Whey Protein Isolate a aminokyseliny BCAA Extreme Pure, aby tělo dobře regenerovalo. Maminkám pro redukci hmotnosti skvěle poslouží CarniXplode 60 000 nebo Fat Burner Thermogenic a komplex vitaminů Multi Mega Sport, které obsahují důležité vitaminy a minerály pro správné fungování organismu – vše od značky AMINOSTAR. Starší brácha ocení něco na napumpování svalů a mladší ségra zase něco pro zlepšení výkonnosti a fyzické kondice.

A pokud nestihnete tuto 30 % slevu na produkty AMINOSTAR, nezapomeňte, že po celý rok můžete ve VITALAND využívat speciální slevu na celý nákup. Veškeré informace najdete vždy na webu www.vitaland.cz.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.