Na www.svojtka.cz nalezenete knížky pro děti všech věkových kategorií, ale i tituly pro dospělé jako jsou encyklopedie, průvodce z prestižní edice Lonely Planet v českém jazyce, i tematicky zaměřené knihy pro volný čas.

Jsme nakladatelství působící na českém a slovenském trhu již více než 25 let. S našimi dětskými knihami a encyklopediemi už vyrostla spousta dětských čtenářů.

Ti si natrénují jemnou motoriku s knihami pro nejmenší, dozví se zajímavosti v okénkových encyklopediích a v předškolním věku jim budeme stát po boku s knihami pro přípravu do školy. Na své si přijdou i zahradní nadšenci, zdatné i méně zdatné kuchařky a všichni ostatní, kteří aktivně využívají svůj volný čas, třeba pletením či šitím.

Mnoho cestovatelů se vydává za svým dobrodružstvím a plánují své cesty s našimi průvodci Lonely Planet. V nabídce si vyberete jak průvodce po jednotlivých zemích, tak i kapesní verze průvodců, které Vás provedou po nejžádanějších městech planety. Abyste se neztratili ani v cizojazyčných konverzacích, uvedli jsme na trh novou edici slovníků. Navštivte náš eshop www.svojtka.cz či přímo kamennou prodejnu v Soběslavské 40 na Praze 3.

Pro možnost soutěžení musíte být zaregistrováni a přihlášeni na soutěžním účtu – Můj ISIC (na webu ISIC.cz – platí pro průkazy ALIVE i ISIC), kam budete automaticky přesměrováni po kliknutí ZDE.