Svátek svatého Valentýna se kvapem blíží a vy ještě nemáte pro svoji lásku nic vymyšleno? Plyšoví medvědi už tolik netáhnou, romantická večeře v drahé restauraci by vám mohla vysát peněženku a jedna růže není moc originální. Ale co spojit sladké potěšení, nečekaný dárek a moment překvapení.

Letos se můžete vytáhnout přesně s něčím takovým – ovocnou květinou. Miluje vaše drahá polovička kromě vás i čokoládu? Ovocné kousky mohou být v kytici namočené v pravé belgické čokoládě. Má ještě mlsnější jazýček? Pak může být kytice vyrobena z muffinů, popcaků a sušenek. K tomu přidáte romantický vzkaz a úspěšný Valentýn je zaručen.

Čerstvé ovoce, které je krásně naaranžované do pugétu nabízí firma Frutiko. Pro Vaše pohodlí rozváží květiny po celé republice a pro Pražáky a Brňáky nabízí i možnost osobního odběru. V jejich nabídce nejsou jenom ovocné nebo dortové květiny, ale krásné řezané růže nebo personalizované dárky, které si můžete sami navrhnout.

A ještě jeden bonus, studenti a držitelé ISIC, ITIC, ALIVE a IYTC karet mohou využít slevu 20% na veškeré zboží, které Frutiko nabízí.

Originální dárek můžete objednat s předstihem na www.frutiko.cz a budete mít Valentýn vyřešený.

Pro možnost soutěžení musíte být zaregistrováni a přihlášeni na soutěžním účtu – Můj ISIC (na webu ISIC.cz – platí pro průkazy ALIVE i ISIC), kam budete automaticky přesměrováni po kliknutí ZDE.